ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
True
True
  • Skroutz
  • SPECIAL OFFER
  • SPECIAL OFFER
MPN: T2600G-28TS(TL-SG3424) | SKU: 183010045 | JETSTREAM V4

Network switch 24Ports Gigabit Ethernet

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Περιορισμένο Απόθεμα

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 199,00 €
209,89 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Network switch 24Ports Gigabit Ethernet
T2600G-28TS(TL-SG3424) | SKU: 183010045 | JETSTREAM V4
ΜΑΡΚΑ: TP-LINK
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
199,00 € 209,89 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots T2600G-28TS (TL-SG3424)

    • Gigabit Ethernet connections on all ports provide full speed of data transferring
    • L2+ feature——Static Routing, helps route internal traffic for more efficient use of network resources
    • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies
    • L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
    • IPv6 support with dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
    • Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON and Dual Image bring abundant management policies.

    Standards and Protocols
    • IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
    • IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
    • IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

    Interface

    • 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    • (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    • 4 1000Mbps SFP Slots
    • 1 RJ45 Console Port
    • 1 Micro-USB Console Port

    Network Media
    • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
    • (maximum 100m)
    • 1000BASE-X: MMF, SMF

    Fan Quantity

    Fanless

    Power Supply

    100~240VAC, 50/60Hz

    Power Consumption Maximum:

    19.15W (220V/50Hz)

    Dimensions ( W x D x H )

    17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Gigabit Ethernet
    • ΝΑΙ
    • Αριθμός άλλων θυρών
    • 24
    • Αριθμός θυρών 10/100/1000 Mbps
    • 24
    • Αριθμός θυρών 1000 Mbps
    • 4
    • Μέθοδος τοποθέτησης
    • Τύπος γραφείου
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    e-Τεχνικά Χαρ/κά - 183010045
    PDF υλικού - 183010045
Σχετικά Προϊόντα