ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
ΝΕΟ Κατάστημα ΚΑΥΚΑΣ στην Αρτέμιδα Αττικής - Λ.Καραμανλή (Ε.Ο. Παιανίας- Λούτσας) & Ρόδων
True
True
  • Skroutz
  • SPECIAL OFFER
  • SPECIAL OFFER
MPN: DGS-1026MP | SKU: 183010050 | DGS-1026MP

POE Switch 26 Port Gigabit Max

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Κατόπιν παραγγελίας

Ποσό έκπτωσης : 30,53 € Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 455,52 €
424,99 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
POE Switch 26 Port Gigabit Max
DGS-1026MP | SKU: 183010050 | DGS-1026MP
ΜΑΡΚΑ: D-LINK
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
455,52 € 424,99 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Technical Specifications

    General

    Number of Ports
    • 24 x 10/100/1000 Mbps ports
    • 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports

    Standards
    • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
    • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    • IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    • IEEE 802.3z
    • IEEE 802.3x Flow Control
    • IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)

    Switching Capacity
    • 52 Gbps switching fabric

    64 Byte Max. Forwarding Rate
    • 38.69 Mpps

    Media Interface Exchange
    • Auto MDI/MDI-X

    Transmission Method
    • Store-and-forward

    MAC Address Table
    • 8K (8192) entries per device

    Packet Buffer Memory
    • 512 KB per device

    PoE Standards
    • IEEE 802.3at
    • IEEE 802.3af

    PoE Ports
    • Ports 1 to 24

    PoE Budget
    • 370 W
    • Up to 30 W per port

    Diagnostic LEDs

    Per Unit
    • Power
    • PoE Power Budget

    Per Port
    • Activity/Link
    • Speed

    Per PoE Port
    • Power Fail
    • Power OK

    Physical


    Fan
    • 2 x Smart fans

    Dimensions
    • 440 x 250.4 x 44 mm (17.32 x 9.86 x 1.73 inch)

    Weight
    • 3.1 kg (6.83 lbs)

    Power Input
    • AC Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz

    Power Consumption
    • Maximum: 444.1 W (PoE on) 82.1 W (PoE off)
    • Standby: 240 V: 18.25 W

    Temperature
    • Operating: 0 to 50 ˚C (32 to 122 ˚F)
    • Storage: -40 to 70 ˚C (-40 to 158 ˚F)

    Humidity
    • Operating: 10% to 90% RH, non-condensing
    • Storage: 5% to 90% RH, non-condensing

    MTBF
    • 205,975 hours

    Heat Dissipation
    • 1,515 BTU/h

    EMI
    • FCC Class A
    • CE
    • CCC
    • RoHS
    • VCCI
    • BSMI
    • RCM

    Safety
    • UL/CSA 60950-1
    • EN 60950-1
    • IEC 60950-1

    Optional SFP Transceivers
    • DEM-310GT - 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km
    • DEM-311GT - 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m
    • DEM-312GT2 - 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km
    • DEM-314GT - 1000BASE-LHX, Single-mode, 50 km
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • PoE
    • ΝΑΙ
    • Αριθμός άλλων θυρών
    • 26
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    e-Τεχνικά Χαρ/κά - 183010050
Σχετικά Προϊόντα