ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος (21/6) τα καταστήματά μας θα παραμείνουν κλειστά.
True
True
MPN: 702-3-661-02C1 | SKU: 815800152

Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 2m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Περιορισμένο Απόθεμα

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 13,00 €
13,00 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 2m
702-3-661-02C1 | SKU: 815800152
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
13,00 € 13,00 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Patch Cord LCPC/LCPC 2Μ MM OM2 (50/125) Duplex
     
    • Διατομή Καλωδίου 2x3,00mm
    • Μανδύας LS0H
    • Χρώμα μανδύα Πορτοκαλί
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Μήκος
    • 2m
    • Τύπος ίνας
    • 50/125
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • LC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • LC
    • Χρώμα μανδύα
    • Πορτοκαλί
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815800152
Σχετικά Προϊόντα