ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
ΝΕΑ Υπηρεσία για επαγγελματίες! Συνδεθείτε & δείτε το live απόθεμα των προϊόντων!
  • Skroutz
MPN: 704646105C1 | SKU: 815800164

Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 5m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ):
18,14 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς: 0

Κατόπιν παραγγελίας

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€.
Ήδη στο καλάθι
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα, εισάγετε τον Τ.Κ. σας και επιλέξτε αν επιθυμείτε αποστολή στο χώρο σας ή παραλαβή από το κατάστημα.
Μη έγκυρος Τ.Κ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 5m
704646105C1 | SKU: 815800164
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς: 0
18,14 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Patch Cord LCPC/SCPC 5Μ MM OM2 (50/125) Duplex

    • Διατομή Καλωδίου 2x3,00mm
    • Μανδύας LS0H
    • Χρώμα μανδύα Πορτοκαλί
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Έκδοση APC
    • ΟΧΙ
    • Κατηγορία
    • OM3
    • Μήκος
    • 5m
    • Τύπος ίνας
    • 50/125
    • Τύπος καλωδίου
    • Duplex
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • SC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • LC
    • Χρώμα μανδύα
    • Γκρι
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815800164
Παρόμοια προϊόντα: