ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
True
True
MPN: 701-3-464-02C2 | SKU: 815130175

Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 2m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Κατόπιν παραγγελίας

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 13,63 €
13,63 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 2m
701-3-464-02C2 | SKU: 815130175
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
13,63 € 13,63 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Patch Cord SCΑPC/LCPC 2Μ SM G652D (9/125) Duplex

    • Διατομή Καλωδίου 2x3,00mm
    • Μανδύας LS0H
    • Χρώμα μανδύα Κίτρινο
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Έκδοση APC
    • ΝΑΙ
    • Μήκος
    • 2m
    • Τύπος ίνας
    • 9/125
    • Τύπος καλωδίου
    • Duplex
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • LC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • SCAPC
    • Χρώμα μανδύα
    • Κίτρινο
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815130175
Σχετικά Προϊόντα