ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
ΝΕΟ Κατάστημα ΚΑΥΚΑΣ στην Αρτέμιδα Αττικής - Λ.Καραμανλή (Ε.Ο. Παιανίας- Λούτσας) & Ρόδων
True
True
MPN: 703-3-461-05C1 | SKU: 815800142

Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 5m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Κατόπιν παραγγελίας

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 16,36 €
16,36 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 5m
703-3-461-05C1 | SKU: 815800142
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
16,36 € 16,36 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Patch Cord SCPC/LCPC 5Μ MM OM1 (62,5/125) Duplex

    • Διατομή Καλωδίου 2x3,00mm
    • Μανδύας LS0H
    • Χρώμα μανδύα Γκρι
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Μήκος
    • 5m
    • Τύπος ίνας
    • 62,5/125
    • Τύπος καλωδίου
    • Duplex
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • SC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • LC
    • Χρώμα μανδύα
    • Γκρι
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815800142
Σχετικά Προϊόντα