ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
True
True
MPN: 703-3-141-02C1 | SKU: 815800127

Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 2m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Κατόπιν παραγγελίας

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 12,27 €
12,27 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 2m
703-3-141-02C1 | SKU: 815800127
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
12,27 € 12,27 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Patch Cord SCPC/SCPC 2Μ MM OM1 (62,5/125) Duplex

    • Διατομή Καλωδίου 2x3,00mm
    • Μανδύας LS0H
    • Χρώμα μανδύα Γκρι
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Μήκος
    • 2m
    • Τύπος ίνας
    • 62,5/125
    • Τύπος καλωδίου
    • Duplex
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • SC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • SC
    • Χρώμα μανδύα
    • Γκρι
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815800127
Σχετικά Προϊόντα