ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
True
True
  • Skroutz
MPN: 701-1-602-01C0 | SKU: 815630004

Pigtail LC 9/125 OS1 1m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Κατόπιν παραγγελίας

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 3,04 €
3,04 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Pigtail LC 9/125 OS1 1m
701-1-602-01C0 | SKU: 815630004
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
3,04 € 3,04 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Pigtail LCPC 1Μ SM G652D (9/125)

    • Διατομή Καλωδίου 0,9mm Σφιχτής δομής
    • Μανδύας PVC
    • Χρώμα μανδύα Άσπρο
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Έκδοση APC
    • ΟΧΙ
    • Κατηγορία
    • OS1
    • Μήκος
    • 1m
    • Τύπος ίνας
    • 9/125
    • Τύπος συνδέσμου
    • LC
    • Χρώμα
    • Λευκό
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815630004
Σχετικά Προϊόντα