ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
True
True
MPN: 704-1-101-01C0 | SKU: 815630008

Pigtail SC 50/125 OM3 1m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Περιορισμένο Απόθεμα

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 3,25 €
3,25 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Pigtail SC 50/125 OM3 1m
704-1-101-01C0 | SKU: 815630008
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
3,25 € 3,25 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    • Οπτικό Pigtail SCPC 1Μ MM OM3 (50/125)
    • Διατομή Καλωδίου 0,9mm Σφιχτής δομής
    • Μανδύας PVC
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Έκδοση APC
    • ΟΧΙ
    • Κατηγορία
    • OM3
    • Μήκος
    • 1m
    • Τύπος ίνας
    • 50/125
    • Τύπος συνδέσμου
    • SC
    • Χρώμα
    • Πορτοκαλί
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815630008
Σχετικά Προϊόντα