ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ & ΔΙΚΤΥΑΚΑ

Στην ΚΑΥΚΑΣ θα βρείτε μια τεράστια γκάμα από προϊόντα τηλεφωνίας, επίγειους ψηφιακούς και δορυφορικούς δέκτες, ιστούς κεραίας και στηρίγματα, από τους μεγαλύτερους προμηθευτές της αγοράς με πιστοποιημένη γνώση και εμπειρία. Σας παρέχει ακόμα, ποικιλία από προϊόντα για την καλύτερη ποιότητα ήχου και εικόνας , ενισχυτές τηλεοπτικού σήματος, δικτυακά συστήματα, racks, access points, powerlines, switches και routers. Θα σας καλύψουν επίσης, σε επιλογές για δορυφορικές κεραίες και τα εξαρτήματά τους, ηλεκτρικές συσκευές για οικιακές λύσεις (όπως, οι εντομοπαγίδες, οι μετεωρολογικοί σταθμοί και ο νυχτερινός φωτισμός), επίγειες κεραίες παντός είδους, διακλαδωτές, μίκτες, διαμορφωτές, φις και μεγάλη ποικιλία από μπαταρίες παντός είδους.
Διαβάστε Περισσότερα
  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 15m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 15m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    702314115C1 ID: 815800159
    24,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 2m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    702314102C1 ID: 815800154
    12,38 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    702314101C1 ID: 815800151
    11,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    703-3-141-01C1 ID: 815800128
    11,11 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 FC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 FC/SC 2m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    703-3-241-02C1 ID: 815800123
    17,10 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 FC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 FC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    703-3-241-01C1 ID: 815800117
    15,95 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 ST/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 ST/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-3-342-01C4 ID: 815800116
    17,20 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/ST 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/ST 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    703-3-331-01C1 ID: 815800103
    13,42 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-3-142-03C2 ID: 815130154
    13,53 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-3-462-01C2 ID: 815130146
    11,43 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 3m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-6-142-03C2 ID: 815130140
    24,04 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 2m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-3-612-02C4 ID: 815130134
    30,79 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-461-01C1 ID: 815800141
    11,33 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-361-02C1 ID: 815800088
    14,89 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-01C2 ID: 815130147
    11,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702-3-661-01C1 ID: 815800172
    11,85 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 50m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 50m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702366150C1 ID: 815800150
    71,88 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/SC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/SC 3m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-341-03C1 ID: 815800131
    15,95 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/SC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/SC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-341-05C1 ID: 815800126
    18,25 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 ST/SC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-341-01C1 ID: 815800124
    13,53 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 ST/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 ST/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702336101C1 ID: 815800101
    13,74 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-462-02C2 ID: 815130148
    12,59 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord PCF 75M SM

    TELEVES

    Οπτικό Patch Cord PCF 75M SM

    Κατόπιν παραγγελίας
    236107 ID: 337236107
    79,91 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€