ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

Σύστημα Οπτικών Ινών

  • Pigtail SC 62,5/125 ΟΜ1 1m

    CENTRAL

    Pigtail SC 62,5/125 ΟΜ1 1m

    Περιορισμένο απόθεμα
    703-1-101-01CO ID: 815630010
    2,83 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα
    702314101C1 ID: 815800151
    11,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 3m

    Περιορισμένο απόθεμα
    703-3-461-03C1 ID: 815800146
    13,74 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Pigtail SC 50/125 OM2 1m

    CENTRAL

    Pigtail SC 50/125 OM2 1m

    Περιορισμένο απόθεμα
    702-1-101-01-C0 ID: 815800139
    4,09 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα
    703-3-141-01C1 ID: 815800128
    11,11 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Pigtail SC 50/125 OM3 1m

    CENTRAL

    Pigtail SC 50/125 OM3 1m

    Περιορισμένο απόθεμα
    704-1-101-01C0 ID: 815630008
    3,25 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-01C2 ID: 815130147
    11,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-461-01C1 ID: 815800141
    11,33 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-462-02C2 ID: 815130148
    12,59 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702-3-661-01C1 ID: 815800172
    11,85 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702-3-661-02C1 ID: 815800152
    13,01 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-141-05C1 ID: 815800149
    16,14 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-461-02C1 ID: 815800143
    12,49 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-03C2 ID: 815130154
    13,53 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 6 9/125 SC 1

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Panel 6 9/125 SC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    70-79-1151C ID: 815800176
    99,19 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    704-6-461-01C1 ID: 815800174
    12,49 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Καλώδιο οπτικών ινών 12ινών 9/125

    CENTRAL

    Καλώδιο οπτικών ινών 12ινών 9/125

    Κατόπιν παραγγελίας
    70-79-2812 ID: 815800168
    173,00 €
    Διατίθεται (ανά): 100 M
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    704646105C1 ID: 815800164
    18,14 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 12 9/125 SC 1

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Panel 12 9/125 SC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    70-79-1146C ID: 815800161
    104,63 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 6 9/125 SC 1

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Panel 6 9/125 SC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    70-79-1145C ID: 815800160
    96,36 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702-3-461-01C1 ID: 815800157
    11,43 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/SC 10m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/SC 10m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702-3-461-10C1 ID: 815800156
    21,81 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας ΔΩΡΕΑΝ παράδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 30€