ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

Patch Cord Sc

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    702314101C1 ID: 815800151
    11,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    703-3-141-01C1 ID: 815800128
    11,11 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-01C2 ID: 815130147
    11,22 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-462-02C2 ID: 815130148
    12,59 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-141-05C1 ID: 815800149
    16,14 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-03C2 ID: 815130154
    13,53 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702314102C1 ID: 815800154
    12,38 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/LC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-461-05C1 ID: 815800142
    16,36 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 3m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-141-03C1 ID: 815800135
    13,42 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 SC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-141-02C1 ID: 815800127
    12,26 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-05C4 ID: 815130165
    17,72 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 3m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-03C4 ID: 815130163
    14,79 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-142-02C4 ID: 815130162
    13,42 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 2m

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC/SC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    033070 ID: 07133070
    52,68 €
    Διατίθεται (ανά): 3 TEM
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 SC διπλό/SC διπλό 2m

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Cord 50/125 SC διπλό/SC διπλό 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    032610 ID: 07132610
    52,68 €
    Διατίθεται (ανά): 3 TEM
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 SC διπλό/SC διπλό 2m

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Cord 9/125 SC διπλό/SC διπλό 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    032601 ID: 07132601
    54,87 €
    Διατίθεται (ανά): 3 TEM
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€