ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

TP-LINK / 

MC100CM

Media Converter Multi-mode 2km 2,5W

SKU: MC100CM ID: 183010092
  • ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΠΟ 80€ ΚΑΙ ΑΝΩ
  • ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗς ΕΝΤΟΣ 14 ΗΜΕΡΩΝ
  • ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ

Προσθήκη στη σύγκριση

Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

Τιμή eshop (Με ΦΠΑ):
39,92 €

Κατόπιν παραγγελίας - Αποστέλλεται κατόπιν επιβεβαίωσης

Κατόπιν παραγγελίας

Κατόπιν παραγγελίας - Αποστέλλεται κατόπιν επιβεβαίωσης
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
- +
  • ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΠΟ 80€ ΚΑΙ ΑΝΩ
  • ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗς ΕΝΤΟΣ 14 ΗΜΕΡΩΝ
  • ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ

Προσθήκη στη σύγκριση

Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter MC100CM
    • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
    • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
    • Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port
    • Extends fiber distance up to 2km
    Το MC100CM είναι ένας media converter που έχει σχεδιαστεί για να μετατρέπει τις ίνες 100BASE-FX σε μέσα χαλκού 100Base-TX ή αντίστροφα. Σχεδιασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX και 100Base-FX, το MC100CM είναι σχεδιασμένο για χρήση με καλώδιο πολύτροπης οπτικής ίνας χρησιμοποιώντας το βύσμα SC-Type. Το MC100CM υποστηρίζει προδιαγραφές λέιζερ longwave (LX. Λειτουργεί στα 1310nm τόσο στην εκπομπή όσο και στη λήψη.
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • e-Εγχειρίδια - 183010092
    e-Τεχνικά Χαρ/κά - 183010092
  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€