ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

Patch Cord Lc

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702366105C1 ID: 815800107
    17,20 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 2m

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    033061 ID: 07133061
    98,51 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 2m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-3-612-02C4 ID: 815130134
    30,79 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 3m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-6-142-03C2 ID: 815130140
    24,04 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 12m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 12m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-6-464-12C2 ID: 815130141
    37,75 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 15m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 15m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-6-464-15C2 ID: 815130142
    39,64 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 25m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 25m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-6-464-25C2 ID: 815130143
    45,89 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 20m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 20m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-6-464-20C2 ID: 815130144
    42,79 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 30m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 30m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-6-464-30C2 ID: 815130145
    49,04 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 1m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    701-3-462-01C2 ID: 815130146
    11,43 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 3m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-464-03C2 ID: 815130164
    14,99 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 20m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/SC 20m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-464-20C2 ID: 815130169
    43,09 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/LC 2m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-662-02C2 ID: 815130185
    13,01 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/LC 20m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/LC 20m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-662-20C2 ID: 815130187
    40,65 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 9/125 LC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    701-3-662-01C2 ID: 815130188
    11,85 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 10m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 10m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-661-10C1 ID: 815800099
    22,64 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 2m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 2m

    Περιορισμένο απόθεμα σε κατάστημα
    703-3-661-02C1 ID: 815800100
    12,90 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 20m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 20m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-661-20C1 ID: 815800105
    36,07 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 10m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/LC 10m

    Κατόπιν παραγγελίας
    702366110C1 ID: 815800110
    22,75 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 1m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/LC 1m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-3-661-01C1 ID: 815800121
    11,74 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/MT-RJ 5m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/MT-RJ 5m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-4-651-05C1 ID: 815800129
    33,13 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/MT-RJ 3m

    CENTRAL

    Οπτικό Patch Cord 62,5/125 LC/MT-RJ 3m

    Κατόπιν παραγγελίας
    703-4-651-03C1 ID: 815800130
    28,42 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€