ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

LEGRAND / 

LCS2

Οπτικό Patch Cord 50/125 LC/SC 2m

SKU: 33063 ID: 07133063
Δείτε Επίσης:
Price Per Unit: 44,68 € Τιμή eshop (Με ΦΠΑ):
134,03 €
  • ή
    44,68 € x
    3 άτοκες δόσεις (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)

Κατόπιν παραγγελίας - Αποστέλλεται κατόπιν επιβεβαίωσης

Κατόπιν παραγγελίας

Άμεση παραλαβή:
Ο χρόνος αποστολής εκτιμάται σε 1-3 Εργάσιμες Ημέρες
Διαθέσιμο:
Ο χρόνος αποστολής εκτιμάται 1-5 Εργάσιμες Ημέρες
Διαθέσιμο (Περιορισμένο απόθεμα)
Προϊόντα σε περιορισμένο απόθεμα στις αποθήκες μας. Επικοινωνήστε μαζί μας για επιβεβαίωση αποθέματος
Περιορισμένο απόθεμα
Προϊόντα σε περιορισμένο απόθεμα στις αποθήκες μας. Πιθανόν προϊόν Κατόπιν Παραγγελίας
Kατόπιν Παραγγελίας:
Η διαθεσιμότητα και ο χρόνος αποστολής ορίζεται μετά από συνεννόηση με την προμηθεύτρια εταιρία
Προσωρινά σε έλλειψη:
Η διαθεσιμότητα και ο χρόνος αποστολής ορίζεται μετά από συνεννόηση με την προμηθεύτρια εταιρία
Διατίθεται (ανά): 3 TEM
- +
  • ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΠΟ 80€ ΚΑΙ ΑΝΩ
  • ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗς ΕΝΤΟΣ 14 ΗΜΕΡΩΝ
  • ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ

Προσθήκη στη σύγκριση

Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    LCS² οπτική ίνα: καλώδια μικτονόμησης
    • Διαθέτουν 2 κονέκτορες με κεραμικό ferrule σε κάθε άκρο
    • Κάθε καλώδιο έχει ελεγχθεί και συσκευάζεται ξεχωριστά
    • Μέγιστη απώλεια : 0,3 dB
    • Εξωτερικό περίβλημα LSZH
    Καλώδιο μικτονόμησης OΜ 2
    • LC/SC duplex
    • Μήκος : 2 m
    • Για εγκαταστάσεις πολύτροπης ίνας 50/125 μm τύπου OΜ 2
    • Πορτοκαλί περίβλημα
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Έκδοση APC
    • ΟΧΙ
    • Ελευθερο αλογόνου(EN50267-2-3)
    • ΝΑΙ
    • Επιβραδυντικά φλόγας
    • Σύμφωνα με το EN 50265-2-1
    • Κατηγορία
    • OM2
    • Μήκος
    • 2m
    • Τύπος ίνας
    • 50/125
    • Τύπος καλωδίου
    • Duplex
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • LC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • SC
    • Φυσητό
    • ΟΧΙ
    • Χιτώνιο μη συστρεφόμενο
    • Χυτευμένο
    • Χρώμα μανδύα
    • Πορτοκαλί
  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€