ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

TELEVES / 

SM G657A LSFH

Οπτικό Patch Cord PCF 75M SM

SKU: 236107 ID: 337236107
  • ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΠΟ 80€ ΚΑΙ ΑΝΩ
  • ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗς ΕΝΤΟΣ 14 ΗΜΕΡΩΝ
  • ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ

Προσθήκη στη σύγκριση

Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

Δείτε Επίσης:
Τιμή eshop (Με ΦΠΑ):
79,91 €

Κατόπιν παραγγελίας - Αποστέλλεται κατόπιν επιβεβαίωσης

Κατόπιν παραγγελίας

Κατόπιν παραγγελίας - Αποστέλλεται κατόπιν επιβεβαίωσης
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
- +
  • ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΠΟ 80€ ΚΑΙ ΑΝΩ
  • ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗς ΕΝΤΟΣ 14 ΗΜΕΡΩΝ
  • ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ

Προσθήκη στη σύγκριση

Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • Περιγραφή:
    To TELEVES 236107 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.


    Τεχνικά χαρακτηριστικά:

    • Μήκος: 75 μέτρα.
    • Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
    • Απώλειες επιστροφής dB > 45
    • Εξασθένιση dB/Km 0,3
    • Τύπος σύνδεσης: FC/PC
    • Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
    • Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλιοστά, χρώματος γκρι.
    • Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
    • Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
    • Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο από επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Μήκος
    • 75m
    • Τύπος ίνας
    • PCF
  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€