ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ 0
  • H λίστα σύγκρισης είναι άδεια. Επιλέξτε “Σύγκριση” σε τουλάχιστον 2προιόντα που σας ενδιαφέρουν

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ & ΔΙΚΤΥΑΚΑ

Στην ΚΑΥΚΑΣ θα βρείτε μια τεράστια γκάμα από προϊόντα τηλεφωνίας, επίγειους ψηφιακούς και δορυφορικούς δέκτες, ιστούς κεραίας και στηρίγματα, από τους μεγαλύτερους προμηθευτές της αγοράς με πιστοποιημένη γνώση και εμπειρία. Σας παρέχει ακόμα, ποικιλία από προϊόντα για την καλύτερη ποιότητα ήχου και εικόνας , ενισχυτές τηλεοπτικού σήματος, δικτυακά συστήματα, racks, access points, powerlines, switches και routers. Θα σας καλύψουν επίσης, σε επιλογές για δορυφορικές κεραίες και τα εξαρτήματά τους, ηλεκτρικές συσκευές για οικιακές λύσεις (όπως, οι εντομοπαγίδες, οι μετεωρολογικοί σταθμοί και ο νυχτερινός φωτισμός), επίγειες κεραίες παντός είδους, διακλαδωτές, μίκτες, διαμορφωτές, φις και μεγάλη ποικιλία από μπαταρίες παντός είδους.
Διαβάστε Περισσότερα
  • Οπτικό Patch Panel 12 50/125 SC 1

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Panel 12 50/125 SC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    032576 ID: 07132576
    96,37 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 24 9/125 LC 1

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Panel 24 9/125 LC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    032574 ID: 07132574
    346,78 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 12 9/125 LC 1

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Panel 12 9/125 LC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    032573 ID: 07132573
    190,46 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 6 9/125 MT / MPO

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Panel 6 9/125 MT / MPO

    Κατόπιν παραγγελίας
    032572 ID: 07132572
    406,04 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 12 9/125 SC 1

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Panel 12 9/125 SC 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    032571 ID: 07132571
    144,57 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • Οπτικό Patch Panel 1

    LEGRAND

    Οπτικό Patch Panel 1

    Κατόπιν παραγγελίας
    032569 ID: 07132569
    114,13 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • XL 160 OΔHΓOΣ KAΘ..ΔIEΛEYΣHΣ KAΛΩΔIΩN

    LEGRAND

    XL 160 OΔHΓOΣ KAΘ..ΔIEΛEYΣHΣ KAΛΩΔIΩN

    Κατόπιν παραγγελίας
    020093 ID: 07120093
    1,80 €
    - +

    Προσθήκη στα αγαπημένα

    Προσθήκη στη σύγκριση

    Το προϊον υπάρχει ήδη στη σύγκριση

  • 216 300 3333
    Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών Δωρεάν τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Δευ-Παρ 09:00 - 20:00 ή μέσω mail στο
    customercare@kafkas.gr
  • STOCKHOUSE
    Πρόλαβε πρώτος τα τελευταία κομμάτια σε ειδικές τιμές
  • Ευελιξία
    Απευθείας παραλαβή από το κατάστημα ή ΔΩΡΕΑΝ παραδοση όπου εσύ επιθυμείς με αγορές άνω των 80€