ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για επαγγελματίες & εκτός Αττικής! Δείτε τα δρομολόγια εδώ.
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για παραγγελίες άνω των 50€
  • Είστε επαγγελματίας ηλεκτρολόγος; Εγγραφείτε στο ΚΑΥΚΑΣ επιβράβευση & αποκτήστε μοναδικά προνόμια!
  • Skroutz
MPN: NKFPX2ELLLSM001 | SKU: 902305216 | NETKEY

Οπτικό Patch Cord LC/Duplex/LC/Duplex 50/125 OM3 Duplex

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Τιμή eshop (με ΦΠΑ): Χαμηλότερη των τελευταίων 30 ημερών:
18,13 €

Διαθέσιμο για αποστολή

Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€.
Ήδη στο καλάθι
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα, εισάγετε τον Τ.Κ. σας και επιλέξτε αν επιθυμείτε αποστολή στο χώρο σας ή παραλαβή από το κατάστημα.
Μη έγκυρος Τ.Κ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Οπτικό Patch Cord LC/Duplex/LC/Duplex 50/125 OM3 Duplex
NKFPX2ELLLSM001 | SKU: 902305216 | NETKEY
ΜΑΡΚΑ: PANDUIT
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς: 78
18,13 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    Διπλό τερματισμένο καλώδιο οπτικών ινών OM3 με μανδύα καλωδίου 1,6 mm. Έχει βαθμολόγηση (OFNR) με βύσματα LC Duplex και μήκος 1 μέτρου.

  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Κατηγορία
    • OM3
    • Μήκος
    • 1m
    • Τύπος ίνας
    • 50/125
    • Τύπος καλωδίου
    • Duplex
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • LC/Duplex
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • LC/Duplex
    • Χρώμα μανδύα
    • Τυρκουάζ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 902305216
Παρόμοια προϊόντα: