ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για επαγγελματίες & εκτός Αττικής! Δείτε τα δρομολόγια εδώ.
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για παραγγελίες άνω των 50€
  • Είστε επαγγελματίας ηλεκτρολόγος; Εγγραφείτε στο ΚΑΥΚΑΣ επιβράβευση & αποκτήστε μοναδικά προνόμια!
  • Skroutz
MPN: MC200CM | SKU: 183010079 | MC200CM V4.0

Media Converter Gigabit Multi-mode Fiber Version 4.0

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Τιμή eshop (με ΦΠΑ): Χαμηλότερη των τελευταίων 30 ημερών:
45,89 €

Διαθέσιμο για αποστολή

Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€.
Ήδη στο καλάθι
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα, εισάγετε τον Τ.Κ. σας και επιλέξτε αν επιθυμείτε αποστολή στο χώρο σας ή παραλαβή από το κατάστημα.
Μη έγκυρος Τ.Κ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Media Converter Gigabit Multi-mode Fiber Version 4.0
MC200CM | SKU: 183010079 | MC200CM V4.0
ΜΑΡΚΑ: TP-LINK
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς: 20
45,89 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    Μετατροπέας πολύτροπων με Gigabit

    • 1 θύρα RJ45 με αυτόματη ρύθμιση 10/100/1000 Mbps που υποστηρίζει Auto-MDI/MDIX
    • Αυτόματη ρύθμιση του τρόπου μεταφοράς Half-Duplex / Full-Duplex
    • Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEEE 802.3ab και IEEE 802.3z
    • Επεκτείνει την απόσταση οπτικών ινών έως και 0,55km

     

    Το MC200CM είναι ένας μετατροπέας πολυμέσων που έχει σχεδιαστεί για τη μετατροπή οπτικών ινών 1000BASE-SX σε σύνδεση χαλκού 1000Base-T ή αντίστροφα. Σχεδιασμένος σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE802.3ab 1000Base-T και IEEE802.3z 1000Base-SX, ο MC200CM έχει σχεδιαστεί για χρήση με καλώδιο πολύτροπης ίνας που χρησιμοποιεί σύνδεσμο τύπου SC. Το MC200CM υποστηρίζει τις προδιαγραφές μικρού μήκους κύματος (SX) σε πλήρη ρυθμό προώθησης ταχύτητας καλωδίου. Λειτουργεί στα 850nm τόσο στη μετάδοση όσο και στη λήψη δεδομένων.

    Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της μονάδας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα χρήσης ως αυτόνομη συσκευή ή με το TL-MC1400 της TP-Link, Auto MDI/MDI-X για τη θύρα TX και LED κατάστασης στην πρόσοψη. Το MC200CM θα μεταδίδει σε εκτεταμένες αποστάσεις οπτικών ινών χρησιμοποιώντας πολύτροπες ίνες έως και 0,55 χιλιόμετρα.

  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Gigabit Ethernet
    • ΝΑΙ
    • Αριθμός θυρών 1000 Mbps SC(SX)
    • 1
    • Βάθος (mm)
    • 73mm
    • Πλάτος (mm)
    • 94,5mm
    • Τύπος κατασκευής
    • Μονάδα
    • Ύψος (mm)
    • 27mm
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    e-Εγχειρίδια - 183010079
    e-Τεχνικά Χαρ/κά - 183010079
    PDF υλικού - 183010079
Παρόμοια προϊόντα: