ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για επαγγελματίες & εκτός Αττικής! Δείτε τα δρομολόγια εδώ.
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για παραγγελίες άνω των 50€
  • Είστε επαγγελματίας ηλεκτρολόγος; Εγγραφείτε στο ΚΑΥΚΑΣ επιβράβευση & αποκτήστε μοναδικά προνόμια!
  • Skroutz
MPN: MC210CS | SKU: 183010074 | MC210CS V5.0

Media Converter Single mode Version 5.0

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Τιμή eshop (με ΦΠΑ): Χαμηλότερη των τελευταίων 30 ημερών:
43,88 €

Διαθέσιμο για αποστολή

Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€.
Ήδη στο καλάθι
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα, εισάγετε τον Τ.Κ. σας και επιλέξτε αν επιθυμείτε αποστολή στο χώρο σας ή παραλαβή από το κατάστημα.
Μη έγκυρος Τ.Κ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Media Converter Single mode Version 5.0
MC210CS | SKU: 183010074 | MC210CS V5.0
ΜΑΡΚΑ: TP-LINK
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς: 12
43,88 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    Gigabit Single-Mode Media Converter

    • Θύρα 1 × 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 που υποστηρίζει θύρα Auto-MDI/MDIX
    • Συμμόρφωση με τα πρότυπα IEEE 802.3ab και IEEE 802.3z
    • Επεκτείνει την απόσταση των ινών έως 20χλμ.


    Τι κάνει αυτό το προϊόν:

    Το MC210CS είναι ένας μετατροπέας μέσων δικτύου που έχει σχεδιαστεί για να μετατρέπει τις ίνες 1000BASE-LX σε copper media 1000Base-T (Τα μέσα μετάδοσης από καλώδια χαλκού, περιορίζονται από την απόσταση και τις παρεμβολές σήματος. Τα δεδομένα μεταδίδονται σε καλώδια χαλκού ως ηλεκτρικοί παλμοί) ή το αντίστροφο. Σχεδιασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE802.3ab 1000Base-T και IEEE802.3z 1000Base-LX, το MC210CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με καλώδιο ινών μονής λειτουργίας, που χρησιμοποιεί τον κονέκτορα SC-Type. Το MC210CS υποστηρίζει προδιαγραφές λέιζερ μεγάλου κύματος (LX) με πλήρη ταχύτητα προώθησης ταχύτητας καλωδίου. Λειτουργεί στα 1310nm τόσο στη μετάδοση, όσο και στη λήψη δεδομένων.

    Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της ενότητας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα χρήσης ως αυτόνομη συσκευή (δεν απαιτείται σασί) ή με πλαίσιο TP-Link´ TL-MC1400, θύρα Auto MDI/MDI-X για TX και LED κατάστασης μπροστινού πίνακα. Το MC210CS θα εκπέμπει σε μεγάλες αποστάσεις οπτικών ινών, χρησιμοποιώντας ίνα μονής λειτουργίας έως 20 χιλιόμετρα.

  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Gigabit Ethernet
    • ΝΑΙ
    • Αριθμός θυρών 1000 Mbps RJ45
    • 1
    • Αριθμός θυρών 1000 Mbps SC(SX)
    • 1
    • Βάθος (mm)
    • 73mm
    • Πλάτος (mm)
    • 94,5mm
    • Τύπος κατασκευής
    • Μονάδα
    • Ύψος (mm)
    • 27mm
Παρόμοια προϊόντα: