ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
Καλάθι
Σύγκριση
Brands
Brands
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για επαγγελματίες & εκτός Αττικής! Δείτε τα δρομολόγια εδώ.
  • ΔΩΡΕΑΝ παράδοση για παραγγελίες άνω των 50€
  • Είστε επαγγελματίας ηλεκτρολόγος; Εγγραφείτε στο ΚΑΥΚΑΣ επιβράβευση & αποκτήστε μοναδικά προνόμια!
  • Skroutz
MPN: MC110CS | SKU: 183010093 | MC110CS V6.0

Media Converter Single-mode 20km 1,52W Version 6.0

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Τιμή eshop (με ΦΠΑ): Χαμηλότερη των τελευταίων 30 ημερών:
40,15 €

Διαθέσιμο για αποστολή

Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€.
Ήδη στο καλάθι
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα, εισάγετε τον Τ.Κ. σας και επιλέξτε αν επιθυμείτε αποστολή στο χώρο σας ή παραλαβή από το κατάστημα.
Μη έγκυρος Τ.Κ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Πρόβλημα κατά τον υπολογισμό της διαθεσιμότητας. Εισάγετε έναν έγκυρο ΤΚ.
Media Converter Single-mode 20km 1,52W Version 6.0
MC110CS | SKU: 183010093 | MC110CS V6.0
ΜΑΡΚΑ: TP-LINK
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς: 54
40,15 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    10/100Mbps Single-Mode Media Converter MC110CS

    • Συμβατό με 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards.
    • Εξοπλισμένο με σύστημα βλάβης Passthrough.
    • Παρέχει ημιαμφίδρομη και αμφίδρομη μεταφορά δεδομένων για θύρα FX.
    • Επεκτείνει τη απόσταση ινών μέχρι 20km

    Το MC110CS είναι ένας media converter που έχει σχεδιαστεί για να μετατρέπει οπτικές ίνες 100BASE-FX σε μέσα από χαλκό 100Base-TX και αντίστροφα. Σχεδιασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX και 100Base-FX, το MC110CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με μονότροπη οπτική ίνα που χρησιμοποιεί τον σύνδεσμο SC-Type. Το MC110CS υποστηρίζει προδιαγραφές λέιζερ longwave (LX). Λειτουργεί στα 1310nm τόσο στην εκπομπή όσο και στη λήψη.

  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    e-Εγχειρίδια - 183010093
    e-Τεχνικά Χαρ/κά - 183010093
Παρόμοια προϊόντα: