ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ MOBILE VERSION
ΔΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΣΕ DESKTOP VERSION
True
True
MPN: 701-3-142-02C4 | SKU: 815130162

Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m

Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare

Κατόπιν παραγγελίας

Ποσό έκπτωσης : Τιμή eshop (με ΦΠΑ): 13,42 €
13,42 €
Διαθέσιμα Τεμάχια Προσφοράς:
Προσθήκη στα αγαπημένα Already in wishlist
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για να το εισάγετε στη wishlist
Προσθήκη στη σύγκριση προϊόντων Already in Product Compare
Please select color and size to add the product to compare
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
Όροι επιστροφής | Δωρεάν μεταφορικά & αντικαταβολή άνω των 50€
Ήδη στο καλάθι
  • ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
  • ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Η ποσότητα άλλαξε, ανανέωση εδώ
Οπτικό Patch Cord 9/125 SC/SC 2m
701-3-142-02C4 | SKU: 815130162
ΜΑΡΚΑ: CENTRAL
Διατίθεται (ανά): 1 TEM
13,42 € 13,42 €
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
  • ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Οπτικό Patch Cord SCPC/SCAPC 2Μ SM G652D (9/125) Duplex

    • Διατομή Καλωδίου 2x3,00mm
    • Μανδύας LS0H
    • Χρώμα μανδύα: Κίτρινο
  • ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
    • Αριθμός ινών
    • 2
    • Έκδοση APC
    • ΝΑΙ
    • Μήκος
    • 2m
    • Τύπος ίνας
    • 9/125
    • Τύπος σύνδεσης ακρου 1
    • SC
    • Τύπος σύνδεσης άκρου 2
    • SCAPC
    • Χρώμα μανδύα
    • Κίτρινο
  • ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ
    PDF υλικού - 815130162
Σχετικά Προϊόντα